Відвідання заняття “Православна культура Слобожанщини” Сеньківської загальноосвітньої школи.

22 жовтня 2014 р. за запрошенням директора школи Бєлогурової Наталії Анатоліївни,  спеціаліста І категорії, а також за дорученням настоятеля Свято-Успенського храму, с. Сеньково ієрея Дмитра Соколова, відповідального з питань соціального служіння та роботі з молодіжжю Борівського благочіння Ізюмської єпархії, монахиня Анна (Соколова) відвідала учнів загальноосвітньої школи I – III ступенів с. Сенькова, Куп’янського  району, Харківської області.

На занятті факультативного курсу Православна культура Слобожанщини” мон. Анна провела презентацію за темою: Православні свята та їх роль у житті мешканців слобожанського регіону (зимово-весняного періоду): День Святого Миколая, Різдво, Хрещення, Благовіщєння, Світле Христове Воскресіння.

По закінченні презентації, учням роздали інформаційну духовно-просвітницьку газету Ізюмської єпархії – “Изюмский благовест”. Діти отримали багато нової і цікавої інформації, щиро дякували за відвідання, запрошували приходити ще.

мон. Анна (Соколова).